c_200_140_16777215_0_0_images_ikony_INFORMACJE.jpgMuzeum Ceramiki w Bolesławcu i Stowarzyszenie Fotograficzne „Camera” zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Bolesławiec. Krajobraz dziedzictwa  - dziedzictwo krajobrazu”.

 

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie fotografii obiektu architektonicznego, pomnika lub pomnika przyrody zlokalizowanego na terenie jednego z bolesławieckich parków, bulwarów lub promenad. Konkurs jest otwarty dla wszystkich miłośników robienia zdjęć, niezależnie od wieku. Rywalizacja odbywać się będzie w dwóch kategoriach – amatorów i profesjonalistów.

Zapisy uczestników konkursy odbywać się będą od 29 lipca do 2 sierpnia 2017 roku (sobota-środa) w godzinach od 10.00 do 16.00 w budynku Muzeum Ceramiki w Bolesławcu, Dział Historii Miasta przy ul. Kutuzowa 14 lub drogą milową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. (W tym przypadku zgłoszenie uznane będzie za ważne jedynie, gdy uczestnik otrzyma potwierdzenie odbioru wiadomości). Ostateczny termin dostarczenia zdjęć upływa 2 września 2017 roku o godz. 15.00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 16 września 2017 r. w czasie Spotkania Miłośników Fotografii organizowanego w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe oraz bony upominkowe.

Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.muzeum.boleslawiec.net oraz w siedzibie Muzeum Ceramiki przy ul. Kutuzowa. Wszelkie pytania prosimy kierować drogą elektroniczną na wyżej wskazany adres lub telefonicznie pod numerem: 75 644 22 00. (info MC)