c_278_185_16777215_0_0_images_ikony_goloszenie.jpgAmbasada USA ogłasza nabór młodych liderek (w wieku 15-19 lat) oraz nauczycielek (w wieku 30-45 lat) do programu Women2Women America - International Leadership Program, który będzie miał miejsce w Bostonie, MA w terminie od 21 do 30 lipca br. Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz dorobek liderski. Celem programu jest wyposażenie młodych obiecujących liderek w narzędzia i kontakty niezbędne do objęcia przez nich ról przywódczych w przyszłości. W tym roku polska delegacja będzie składać się z 8 uczennic i 2 nauczycielek/opiekunek.

 

     

    Zadaniem nauczycielek będzie opieka nad polską delegacją zarówno w trakcie programu, jak i podróży do USA, pełne uczestnictwo we wszystkich spotkaniach i zajęciach dodatkowych oraz sygnalizowanie organizatorom sytuacji problemowych. Nauczycielki powinny mieć doświadczenie w działaniach i projektach pozaszkolnych angażujących młodzież (np. w samorządach uczniowskich, organizacjach pozarządowych, lokalnych społecznościach, programach międzyszkolnych). Organizatorzy oczekują, że po powrocie do Polski nauczycielki-opiekunki pozostaną w częstym kontakcie z uczestniczkami programu oraz udzielą im wsparcia podczas realizacji ich projektów.

     

    Więcej szczegółów oraz opis idealnych kandydatek poniżej w j. angielskim. Więcej informacji o programie: http://www.epwomen2women.org/

     

    Zgłoszenia należy przesłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do piątku 15 kwietnia. Komisja rekrutacyjna dokona wstępnego wyboru kandydatek i skontaktuje sie z wybranymi osobami w celu odbycia krótkiej rozmowy w języku angielskim.

     

    Ważne: o udział w programie nie mogą ubiegać się osoby, które w ciągu ostatnich 5 lat uczestniczyły w programach wymiany sponsorowanych przez amerykański Departament Stanu.

   

 

>>> załącznik 1 <<<

>>> załącznik 2 <<<