c_200_140_16777215_0_0_images_stories_info_2020_10_29final_fb_wydarzenie1_(1.10.2020).png

Z ostatniej chwili – wiadomość krzepiąca w czasach ograniczeń i drakońskich rygorów, w czasach  wzmożonego zapotrzebowania na ludzką życzliwość i solidarność. 

 

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy donosi : 

„Kochani, z radością informujemy, że nasz sztab właśnie został zarejestrowany i zaczynamy przygotowania do29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Śledźcie nasz profil, aby być na bieżąco! To właśnie tu będą pojawiały się informacje o tym, jak idą przygotowania!29. finał WOŚP będzie inny niż wszystkie, ale zrobimy co się da, żeby odbył się w mądry i bezpieczny sposób. Stale monitorujemy sytuację epidemiologiczną w kraju i o wszelkich zmianach będziemy informowali. Możliwe, że finał odbędzie się hybrydowo lub online.

W zeszłym roku nasz sztab pobił kolejny rekord, zebraliśmy aż219 643,92 zł. Warto wspomnieć też o tym, że nasz szpital otrzymał w tym roku od WOŚP - u dwa urządzenia USG warte pół miliona złotych.

Od 15 grudnia puszki mogą być wystawiane wszędzie tam, gdzie dostaniemy zgłoszenie. Zostaną również zarejestrowane na stronie Fundacji WOŚP. Rok temu było ich 37. oby w tym roku było ich jeszcze więcej. Zgłoszenia o puszkę prosimy kierować na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.oraz na FB.

Czekamy na Was!

         

Szef Sztabu WOŚP w Bolesławcu

Michał Szwed

Pozdrawiamy i życzymy radości z pomocy innym oraz życzliwości i hojności ofiarodawców.

Kornel Filipowicz

Dyrektor BOK - MCC