c_200_140_16777215_0_0_images_stories_info_2020_11_festive-background-with-wooden-christmas-tree-3EHVXMG.jpg

Zapach choinki, pierniczków? Święta, święta już tuż, tuż!

W świątecznym klimacie, jak co roku, Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki serdecznie zaprasza do udziału w konkursach, które przeniosą nas w Mikołajowych saniach w baśniowy świat Bożego narodzenia.

 

Pierwszy konkurs, do którego Was zachęcamy, to kolejna edycja „szopki bożonarodzeniowej”. W tym roku z powodu pandemii zmieniliśmy formułę dostarczania prac. Przyjmujemy zdjęcia szopek i na podstawie zdjęć będziemy oceniać Wasze prace, ale za to szopki zostaną z Wami na święta.

W drugim konkursie adresowanym do Najmłodszych zadaliśmy pytanie: z czym kojarzą Boże Narodzenie? Ze świątecznym drzewkiem, bombką, szopką, aniołem, a może Św. Mikołajem i reniferem? Pozostawiamy uczestnikom całkowitą dowolność! Już nie raz przekonaliśmy się, że dziecięca wyobraźnia nie zna granic, a mali artyści są bardzo pomysłowi i oryginalni! Mamy nadzieję, że i tym razem dzieci bardzo licznie odpowiedzą na nasze zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie. Prace mogą być wykonane wg wszelkich pomysłów, inspiracji i możliwości twórczych. Prosimy o prace w formacie: „pion” oraz aby na kartce znajdował się jeden świąteczny element. I w tym konkursie przyjmujemy ze względu na pandemię zdjęcia prac. Uwaga! Niespodzianka! Dziecięce dzieła zaprezentujemy naszym mieszkańcom w niezwykłym świątecznym klimacie. Hmm, nic więcej nie powiemy. Sami zobaczycie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach! Prosimy o zapoznanie się z regulaminami zamieszczonymi poniżej. Prosimy pamiętać, że do każdej zgłoszonej pracy, ZDJĘCIA, należy dołączyć kartę zgłoszenia. Czekamy na Wasze prace!

Karty zgłoszeń oraz regulamin dostępne są na stronie: www.bok.boleslawiec.pl