c_200_140_16777215_0_0_images_stories_info_2020_11_podziekowania.jpg

Drodzy Mieszkańcy,

Dziękujemy Wam za wzięcie udziału w naszej akcji. Jesteśmy szczęśliwi, że wspólnie udało nam się 11 listopada odśpiewać Mazurek Dąbrowskiego.

 

Przekazujemy Wam podziękowanie z Biura Programu „Niepodległa” za zaangażowanie we wspólne obchody 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Załoga Bolesławieckiego Ośrodka Kultury - Międzynarodowego Centrum Ceramiki

Szanowni Państwo,

bardzo dziękujemy za udział w akcji „Niepodległa do hymnu", która w tym roku odbywała się w trudnym czasie pandemii koronawirusa. Dokładnie tydzień temu cała Polska śpiewała Mazurka Dąbrowskiego. Wyjątkowa sytuacja rodzi wyjątkowe rozwiązania, dlatego zamiast wziąć udział w gromadzących wielu uczestników uroczystościach i wydarzeniach, śpiewaliśmy kameralnie, w małych grupach, w domach, wśród najbliższej rodziny lub wirtualnie. Daliśmy w ten sposób świadectwo wspólnoty, która nawet w niesprzyjających warunkach potrafi się zjednoczyć i wspólnie uczcić Narodowe Święto Niepodległości.

Mamy nadzieję, że także w przyszłym roku dołączą Państwo do wspólnego śpiewania Mazurka Dąbrowskiego i wezmą udział w akcji „Niepodległa do hymnu”. Liczymy przy tym, że 11 listopada 2021 roku będziemy świętować i śpiewać hymn po zakończeniu pandemii i odwołaniu wszelkich obostrzeń z nią związanych. Do usłyszenia za rok.

Biuro Programu „Niepodległa”