c_200_140_16777215_0_0_images_stories_info_2020_11_konkurs_kalendarz.jpg

Urząd Miasta Bolesławiec  oraz Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki zapraszają do udziału w konkursie „Zdjęcia do kalendarza miejskiego”.

Celem Konkursu jest wyłonienie prac fotograficznych, które zostaną umieszczone  w kalendarzu na rok 2021. Konkurs organizowany będzie w okresie od dnia 30.11.2020 r. do dnia 10.12.2020 r. Do udziału w Konkursie może zgłosić się każda osoba, która jest autorem zdjęcia prezentującego miejsce w Bolesławcu i spełnia wymagania określone w Regulaminie. Zgłoszenie kandydatury do udziału w Konkursie polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego umieszczonego  na: www.um.boleslawiec.pl., www.bok.boleslawiec.pl, zawierającego: imię i nazwisko autora zdjęcia/zdjęć wraz z załączonym zdjęciem prezentującym wybrane miejsce w Bolesławcu. Prawidłowe zgłoszenia należy dostarczyć drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. /temat e-maila: Konkurs fotograficzny – kalendarz 2021/. Spośród wszystkich nadesłanych i dopuszczonych do konkursu zdjęć, Komisja wybierze laureatów, autorów najciekawszych zdjęć do kalendarzy. Konkurs pod patronatem Prezydenta Miasta Bolesławiec.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne na www.bok.boleslawiec.pl, www.um.boleslawiec.pl. Informacje związane z konkursem można uzyskać w BOK - MCC, tel. 75-644-55-93 oraz na stronie www.bok.boleslawiec.pl, osobą uprawnioną do porozumienia się z uczestnikami konkursu w imieniu Organizatora jest Dorota Dziedzic-Lechowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

KARTA ZGŁOSZENIOWA

REGULAMIN