c_200_140_16777215_0_0_images_stories_info_2020_12_fa_1.jpg

Sukcesem zakończyła się pomoc rodzinie, wybranej z bazy Szlachetnej Paczki rejonu Bolesławiec przez FA Bolesławiec i FA Lwówek Śląski. Efektem zbiórki wśród rodziców i piłkarzy było 9 paczek wypełnionych rzeczami najbardziej potrzebnymi w życiu codziennym.

 

Dzięki wsparciu zawodników, rodziców i trenerów udało się m.in. ufundować nową pralkę, drewno opałowe, czajnik elektryczny, artykuły spożywcze, chemiczne, papiernicze, zabawki, bony zakupowe do sklepu odzieżowego, sklepu spożywczego, drogerii oraz wymarzone upominki dla całej rodziny.

– Po raz kolejny społeczność Football Academy pokazała, że jest jedną drużyną i wygrywać może nie tylko na boisku, ale również w życiu codziennym, niosąc pomoc innym i tym samym edukując swoich młodych piłkarzy – mówi Damian Sawczak, manager FA. – Chciałbym serdecznie podziękować rodzicom i zawodnikom Football Academy Bolesławiec i Football Academy Lwówek Śląski, którzy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania. Wspólnymi siłami osiągnęliśmy zamierzony cel, jakim było i jest niesienie pomocy innym. Zależy nam, aby zawodnicy FA uczyli się nie tylko grać w piłkę, ale również poznawali zasady fair play na boisku i poza nim, prezentując wzorową postawę, tak jak w przypadku Szlachetnej Paczki. Dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie. (info Football Academy)