c_200_140_16777215_0_0_images_stories_info_2021_01_zdjęcie_śmieciarka.jpg

Szanowni Państwo, od nowego roku 2021 obowiązuje w Bolesławcu nowe prawo miejscowe dotyczące odbierania odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych.

 

Od 1 stycznia 2021 r. (tj. szkoły, instytucje kultury, zdrowia, ogrody działkowe, podmioty prowadzące działalność gospodarczą – osoby fizyczne oraz osoby prawne), nie będą wnosić opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi do gminy.

Zgodnie z uchwałą NR XXIII/267/2020 Rady Miasta Bolesławiec  z dnia 28.10 2020r. powstanie obowiązek zawarcia umowy z przedsiębiorcą świadczącym usługi w tym zakresie posiadającym stosowne zezwolenia i zgody oraz wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych.                                                           

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Bolesławcu spełnia powyższe warunki i zaprasza Państwa do skorzystania z naszych usług. Mamy nadzieję na kontynuowanie naszej współpracy w zakresie dostarczenia pojemników oraz odbioru i zagospodarowania odpadów powstających w Państwa firmie.

W celu nawiązania lub kontynuowania współpracy i zawarcia umowy na odbiór  i zagospodarowanie odpadów (ze względu na zagrożenie epidemiologiczne) prosimy kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

tel. 75 734 62 71 wew. 34. (info MZGK)