c_200_140_16777215_0_0_images_stories_info_2021_01_cheerful-old-senior-couple-at-home-use-laptop-comp-LKQV9W7.jpg

Don't give up! Kochany Seniorze! Jest pandemia, życie towarzyskie zamarło. Siedzimy zamknięci w czterech ścianach swoich izolatorni! Mrukliwi, bezradni w swoim oczekiwaniu normalności, lękliwie spozierający spode łba na depresyjnie niski pułap chmur za oknem.

 

Jak kania deszczu czekamy na CZŁOWIEKA, krewnego, znajomego bądź nieznajomego, żeby uśmiechnąć się do niego, dotknąć jego dłoni, poczuć jego zapach (pod warunkiem, że zmysł powonienia nadal w formie), usłyszeć szmer jego głosu, szelest jego butów, ale też, żeby…. „porajdać” o wielkich i małych sprawach.

Wszyscy tego chcą, ale chyba najbardziej – aktywni i dziarscy nasi SENIORZY!

Często samotni, przeżywający swoją wymuszoną hibernację…

To właśnie dla Was, Kochani, przygotowaliśmy specjalne warsztaty on-line pod symboliczną nazwą „Lokomotywa”.

Ciuchcia, ale bez zadyszki – coś, co napędza, ciągnie i zabiera w podróże. Warsztaty ruchowe związane ze świadomością ciała (odnajdywaniem miejsc napięcia emocjonalnego), kreatywności i uwalnianiem emocji, improwizacji i zabawy słowem.

Poprowadzi je dla Was Aneta Ćwieluch – świetna instruktorka teatralna, nauczycielka edukacji teatralnej, mająca ogromne doświadczenie w pracy warsztatowej z dorosłymi.

A tak przy okazji… witamy pani Aneto na pokładzie BOK-MCC, życzymy sukcesów i nieocenionej satysfakcji w naszej stacji KULTURA.

Ponieważ nasz byt to świat wirtualny, potrzebnym narzędziem do pracy będzie laptop, komputer z kamerą. Prosimy o podanie nam adresu e-mail, na który wyślemy link do warsztatów. Więcej informacji 75-644-55-93, e-mail do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(info BOK-MCC)