c_200_140_16777215_0_0_images_stories_info_2021_02_WALENTYNKI.jpg

,,Sport to nie tylko rywalizacja, ale także pasja, którą chce się dzielić”. Z okazji WALENTYNEK zapraszamy pary do udziału w KONKURSIE! Do wygrania ciekawe, wartościowe nagrody. Przesyłajcie prace od 08 do  15 lutego 2021r. Liczy się kreatywność!

 

Co musicie zrobić? Wyślijcie jedno wspólne zdjęcie (w formacie jpg) z motywem sportowym.  I dodajcie krótki tekst o tym, dlaczego kochacie sport, wyślijcie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule: KONKURS – SPORTOWE WALENTYNKI. Każdy Uczestnik (para) może przesłać tylko jedno zgłoszenie.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi po 15 lutego 2021r. na stronie internetowej www.mosir.boleslawiec.pl i  na profilu Facebook. Uczestnik z chwilą zgłoszenia udziału w Konkursie i przesłania treści zadania konkursowego udziela Organizatorowi - w zamian za możliwość wygrania nagrody - nieodwołalnego, niewyłącznego, nieograniczonego czasowo, ilościowo i terytorialnie zezwolenia na korzystanie z autorskich praw majątkowych i praw zależnych do przesłanej treści rozwiązania zadania konkursowego w celach związanych z realizacją konkursu. W zgłoszeniu proszę podać daty urodzenia oraz imiona i nazwiska. Uczestnikiem konkursu może być tylko osoba pełnoletnia.

Uczestnik przystępujący do konkursu zobowiązuje się nie nadsyłać materiałów, które naruszają prawa do wizerunku i prawa autorskie osób trzecich. W przeciwnym razie ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność wobec osób, których prawa naruszył. Przekazując pracę na konkurs, uczestnik zgadza się na ekspozycję pracy na portalach internetowych organizatorów oraz na publikowanie i wykorzystanie pracy w procesie komunikacji społecznej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bolesławcu w przestrzeni publicznej i mediach. Udział w konkursie łączy się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników. O przyznaniu nagrody decyduje Organizator. ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU! (info MOSiR)