c_200_140_16777215_0_0_images_stories_info_2021_02_Aneta_final_plakat.jpg

 

BOK - MCC zaprasza na premierę wyjątkowego spektaklu pt. „W różnych smakach”,

 

6 marca o godz. 19.00 na scenie Kina FORUM. Bilet w cenie 10 zł do nabycia w kasie kino FORUM. Bilet również do na bycia na stronie: www.kino.boleslawiec.pl

„W różnych smakach” - to kolejna premiera Teatru Budka Telefoniczna działającego w BOK. Teatr ten to teatr kobiet, dzielą je pokolenia, ale łączy pasja i potrzeba mówienia o rzeczach dla nich ważnych. "W różnych smakach" to taka właśnie potrzeba skonfrontowania widzów z tematem potrzebnym, sprowokowania ich do zatrzymania i rozejrzenia się wokół, może zatrzymania a może wybrania innej drogi. Sprawy kobiet są ważne dla Budki, dlatego ten spektakl pisało życie i to ono stało się inspiracją. Kobiety opowiadają swoje historie, konfrontują je, nabierają dystansu do siebie i świata. Mówią pojedynczo i chórem, mówią wieloma głosami: rodziny, dzieci, znajomych, sąsiadów, kościoła i tych, którzy stanęli na ich drodze. Spektakl to głos kobiet, które nigdy nie miały głosu.

Występują: Aneta Ćwieluch, Natalia Deberny, Karolina Kołodziej, Izabela Krestow, Olimpia Salwerowicz, Joanna Sałek, Roksana Sulima. 

Scenariusz i reżyseria: Aneta Ćwieluch 

Muzyka i aranżacja: Piotr Salwerowicz

Reżyseria światła: Daniel Łukaszczuk

Realizacja dźwięku: Jacek Milikowski

Realizacja filmów: Piotr Sołtys

Scenografia: Roman Grzegorzewski, Waldemar Cieślak

Charakteryzacja: Roksana Sulima