c_200_140_16777215_0_0_images_stories_info_2021_12_konkursy.jpg

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i z niepokojem śledząc wznoszącą się 4. falę zachorowań na covid – 19 wiemy już, że „Bolesławiecka Gwiazdka Życzliwości” nie odbędzie się w tradycyjnym anturażu, do czego bolesławianie zdążyli się już przyzwyczaić. 

 

BOK – MCC będzie towarzyszył naszym mieszkańcom w przygotowaniach do Gwiazdki także w 2021 r. Szykujemy niespodzianki, które co prawda nie zastąpią corocznej „Gwiazdki Życzliwości”, ale - zwłaszcza w miejskiej przestrzeni - wprowadzą nas w świąteczny nastrój.

Na początek proponujemy grudniowe konkursy choinkowe dla wszystkich stęsknionych za św. Mikołajem, zapachem igliwia i piernikowych wypieków, kolędami i pastorałkami.  W tym roku pobawcie się z nami w przygotowanie oryginalnej i najpiękniejszej na świecie szopki i ozdoby choinkowej. Organizujemy konkurs z cennymi nagrodami. Wszystkie nadesłane prace pokażemy w BOK – u MCC. Mamy nadzieję, że nasz ośrodek zamieni się w ciepły i klimatyczny dom świątecznej życzliwości. 

Karty zgłoszeń i regulaminy konkursów na: https://www.bok.boleslawiec.pl/index.php/hidden-article/952-gwiazdka-za-pasem-a-w-bok-u-mcc-szopkowo-i-choinkowo