Info1Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do złożonej oferty na realizację zadania publicznego „PIERWSZY BOLESŁAWIECKI CROSS SYLWESTROWY” na podstawie art.19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2020 r. poz. 1057).

 

W dniu 10.12.2021 r. do Urzędu Miasta Bolesławiec wpłynęła oferta złożona przez Uczniowski Klub Sportowy „Orientpark.pl” Iwiny na realizację zadania publicznego w zakresie polityki społecznej pn. „PIERWSZY BOLESŁAWIECKI CROSS SYLWESTROWY”.

Uznając celowość realizacji w/w zadania zamieszcza się ofertę na stronie internetowej Urzędu Miasta Bolesławiec www.boleslawiec.eu, w Biuletynie Informacji Publicznej, w zakładce: organizacje pozarządowe oraz na tablicach informacyjnych Urzędu Miasta Bolesławiec.

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy może zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.

Uwagi należy zgłaszać:

  1. Pisemnie w Biurze Obsługi Interesanta w Ratuszu, ul. Rynek 41 oraz w wieżowcu Urzędu Miasta, plac Piłsudskiego 1, w godzinach pracy urzędu;
  2. Drogą elektroniczną na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  3. Listownie na adres: Urząd Miasta Bolesławiec, Rynek 41 – Ratusz, 59-700 Bolesławiec;

do dnia 21.12.2021 r. (liczy się data wpływu do urzędu).

W załączeniu:

-Oferta

                 I Zastępca

Prezydenta Miasta

/-/ Renata Szewczyk

                                                             

Pobierz: PLIK PDF