c_200_140_16777215_0_0_images_stories_info_2022_01_Ferie_grafika.jpg

Na ekranie Kina Forum na młodych kinomanów czekają wspaniali bohaterowie i ich pełne przygód historie.

Zdecydowana większość, to filmowe hity ostatnich tygodni, a także przedpremierowy pokaz przygodowego filmu „Wiki i jej sekret”. Podczas ferii zimowych wszyscy widzowie – zarówno dzieci, jak i towarzyszący im dorośli – za bilet na seanse w samo południe, zapłacą 12 złotych. A w repertuarze:

1 i 10 lutego W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA - pierwsza animowana i pełnometrażowa adaptacja powieści Juliusza Verne'a.
2 i 8 lutego JAK OCALIĆ SMOKA - laureat Międzynarodowego Festiwalu Filmowego ‘Kino Dzieci’. Bohaterowie razem odkryją, że przyjaźń, poświęcenie i odwaga zacierają dzielące różnice oraz łączą tylko pozornie odległe światy.
3 lutego WIKI I JEJ SEKRET - pełna czułości opowieść dla całej rodziny o dziewczynce, która wychowuje wilcze szczenię, i wrażliwości na naturę, która – choć dzika – jest zarazem krucha - seans przedpremierowy!
9 lutego MISIEK: EKIPA NA WAKACJACH – czyli Król bieguna, lemingi i zimowy park rozrywki.
4 i 5 lutego SPIDER-MAN. BEZ DROGI DO DOMU - film wraca do repertuaru na życzenie widzów, seanse w wersji z dubbingiem.
7 i 11 lutego CLIFFORD. WILEKI CZERWONY PIES - Jak duża może być miłość do psa? I jak duży może być sam psiak? Film, który udowadnia, że bezwarunkowa przyjaźń nie musi mieścić się w żadnej skali.

Repertuar & bilety na stronie www.kino.boleslawiec.pl a wersja drukowana repertuaru dostępna jest w kasie kina.
W przypadku zainteresowania organizacją seansów dla grup szkolnych lub półkolonijnych, prosimy o kontakt telefoniczny /75 644 21 46/. Istnieje możliwość dostosowania dnia i godziny seansu, a także rezerwacji sali kinowej (kameralnej) na wyłączność dla konkretnej grupy. (info BOK-MCC)