c_200_140_16777215_0_0_images_stories_info_2022_03_oneirron_kopia.jpg

Spektakl przedpremierowy Teatru Budka Telefoniczna Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki pt.: „Oneiron”, powstał z inspiracji powieścią Laury Lindstedt, w odpowiedzi na pytanie „O tym co przed, co po i co w trakcie".

 

Budka to teatr kobiet, więc między zabawnym dialogowaniem „czy warto jest być przed czy po i może w ogóle życie to sen”, pojawiają się historie kobiet, jakże różne w czasie, miejscu i przestrzeni, bo przecież one są różne. Spektakl zaskakuje w każdym momencie, jest słodko – gorzki, jak ich życie?

Nie odpowiada na pytanie, gdzie to się dzieje, dlaczego i czy dzieje się na prawdę, zostawia widza z tym pytaniem. Inspiracją do historii kobiet stały się również powieści i reportaże (P. Jaconia, M. Atwood, M. Marcinów i teksty własne). Serdecznie zapraszamy 2 kwietnia o godzinie 19.00 do sali konferencyjnej BOK – MCC (II piętro). Spektakl dla osób dorosłych.

Wejściówki (bezpłatne) do odebrania od 25 marca w kasie kina FORUM. Liczba miejsc ograniczona.

Spektakl dedykowany kobietom Ukrainy. Przed spektaklem odbędzie się zbiórka funduszy prowadzona przez Fundację „Wspierajmy Zdrowie”.