c_200_140_16777215_0_0_images_stories_info_2022_09_remont_sanitaria_mpp3_sanitaria-119.jpg

W Miejskim Przedszkolu Publicznym nr 3 dziecięce łazienki przeszły całkowite przeobrażanie. Wysłużone pomieszczenia łazienkowe zostały zastąpione nowym wyposażeniem sanitarnym, aby każdy maluch czuł się w nowej łazience jak najbardziej komfortowo i bezpiecznie. 

Podstawowym wymogiem w przedszkolu jest zapewnienie dostępu do łazienki, która spełnia wymogi sanitarne i bezpieczeństwa. Istotne jest, aby pomieszczenie było dostosowane także do wzrostu i potrzeb

przedszkolaków.

Remont łazienek w MPP nr 3 obejmował rozbiórkę istniejących kabin sanitarnych wraz armaturą, skucie płytek i podłoża, wykonanie nowych instalacji  oraz izolacji, zakup i montaż  kabin wraz armaturą sanitarną. W ramach prac wykonano m.in.: gładzie gipsowe, posadzki i okładziny ścienne z płytek ceramicznych,  malowanie. Remont wykonany został w ramach zadania „Modernizacja budynku MPP nr 3 przy ul. Dolne Młyny 42a w Bolesławcu w zakresie remontu sanitariatów oraz przebudowy sali zabaw”. Wartość zadania wynosi 442 800 zł. Wykonawcą jest firma Sigma Projekty-Instalacje z Bolesławca. Środki pochodzą z budżetu miasta Bolesławca.

W ramach zadania „Wybudowanie trybun na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 2 w Bolesławcu” nastąpiła rozbiórka dwóch budynków szatni sportowych. Budynki o konstrukcji drewnianej zlokalizowane były na terenie kompleksu boisk „Orlik” przy ul. Słowackiego, który powstały na początku 2012 roku. W miejsce szatni w kolejnym etapie zaplanowano montaż trybun. W tym celu wykonane zostało podłoże z nawierzchnią z kostki z wyprofilowaniem spadków do kanalizacji deszczowej. Wartość  zadania wynosi  34 900 zł. Wykonawcą robót jest firma DS SPATIUM z Wrocławia. Środki pochodzą z budżetu miasta Bolesławca.