c_200_140_16777215_0_0_images_stories_info_2022_10_cmentarz_2022_cmentarz_22-116.jpg

Bolesławieccy policjanci przypominają, że nawet na cmentarzu możemy stać się ofiarą złodziei. Pilnujmy swoje mienia. Odchodzą nawet na krótką chwilę od grobu nie zostawiajmy wartościowych przedmiotów.

 

Bolesławieccy policjanci przypominają, że na cmentarzu również można stać się ofiarą przestępstwa. Wystarczy chwila nieuwagi np. oddalenie się od grobu po wodę lub odejście w celu wyrzucenia śmieci, aby złodziej mógł ukraść pozostawione przez nas rzeczy.

Udając się na cmentarz, w miarę możliwości korzystajmy ze środków komunikacji miejskiej, w przypadku konieczności poruszania się samochodem nie pozostawiajmy w nim cennych przedmiotów w widocznym miejscu.

Osobom wyjeżdżającym na groby swoich bliskich poza miejsce zamieszkania policjanci przypominają o konieczności właściwego zabezpieczenia swoich mieszkań i domów.

W związku z powyższym prosimy o rozwagę i zachowanie czujności. O wszelkich podejrzanych sytuacjach, nieznajomych osobach wzbudzających wątpliwości należy bezzwłocznie informować Policję telefon 112. (info KPP Bolesławiec)