c_200_140_16777215_0_0_images_stories_info_2023_01_2.png

Tradycji musi stać się zadość – 29 stycznia 2023 r. podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się kolejny już „Bieg z Sercem”, wydarzenie z charytatywnym celem w tle.

W biegowej zabawie może wziąć udział każdy: dzieci i dorośli, całe rodziny oraz osoby niepełnosprawne, a także osoby, które chcą wyjść na spacer. Zapraszamy do wspólnej zabawy i wsparcia akcji, która odbędzie się na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz wokół Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki.

Biegi odbędą się w godzinach 10.00 – 12.00, a godzinę startu każdy uczestnik wybiera indywidualnie. Pierwsi uczestnicy mogą wybiec na trasę już o godz. 10.00 a ostatni o godz. 12.00.

Bieg odbędzie się bez pomiaru czasu i klasyfikacji – do pokonania dowolny dystans (pętle), który sam wybiera sobie każdy uczestników. Do ukończenia biegu wystarczy pokonanie tyko jednego okrążenia o długości 225 m. Dozwolona jest każda forma pokonania dystansu – można biec, maszerować z kijkami, jak i spacerować. Każdy uczestnik pokonuje wyznaczoną trasę dla zdrowia, dobrej zabawy i szczytnego celu. W biegach nie ma wpisowego. Każdy uczestnik biegu może dokonać dobrowolnej opłaty startowej poprzez wrzucenie do puszki WOŚP  kwoty w dowolnej wysokości. Wszystkie zebrane podczas biegu środki finansowe zostaną w całości przekazane Bolesławieckiemu Sztabowi WOŚP. (info MOSiR)