c_200_140_16777215_0_0_images_stories_info_2023_01_zlote_gody_01_2023_gody_styczen-141.jpg

28 stycznia 2023 r. w Pałacu Ślubów w Bolesławcu odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów oraz Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznanych parom, które obchodziły jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego.

 

Jubileusz złotych godów (50-lecie ślubu) obchodziły trzy pary z Bolesławca: Krystyna i Eugeniusz Jabłońscy, Barbara i Stanisław Nowakowie, Barbara i Eugeniusz Wiewiórscy.  Podczas ceremonii małżonkowie zostali uhonorowani dyplomami i Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które są przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Dekoracji dostojnych jubilatów dokonał prezydent Bolesławca Piotr Roman.

Pamiątkowy list gratulacyjny otrzymali państwo Anna i Karol Herbutowie, którzy w tym roku świętują 60. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Podczas uroczystości nie zabrakło życzeń, wzruszających wspomnień, a także pamiątkowych zdjęć.

W obchodach z okazji złotych i diamentowych godów wzięli udział członkowie rodzin jubilatów, znajomi i przyjaciele. Uroczystość uświetnił koncert w wykonaniu młodych artystów z pracowni BOK-MCC.

Dostojnym jubilatom gratulujemy i życzymy jeszcze wielu wspaniałych chwil razem, zdrowia i miłości.