c_200_140_16777215_0_0_images_stories_info_2023_05_AdobeStock_312952050.jpeg

Urząd Miasta Bolesławiec informuje, iż posiada jeszcze zapasy węgla do sprzedaży po preferencyjnej cenie 1 890 zł (brutto) za tonę,

w ilości:

-    264,00  t orzech,

-    0,48 t  groszek,

-    1,46  t ekogroszek.

Węgiel mogą zakupić osoby fizyczne zamieszkałe na terenie Gminy Miejskiej Bolesławiec  (po złożeniu wniosku) oraz mieszkańcy innych gmin (na podstawie wniosku oraz dołączonego do wniosku zaświadczenia ze swojej gminy, uprawniającego do zakupu węgla po preferencyjnej cenie).

Zainteresowani winni złożyć do  30 czerwca br. wniosek o zakup węgla w następujący sposób:

- osobiście w Urzędzie Miasta w Biurze Obsługi Interesanta w Ratuszu – Rynek 41,

- przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (nie zapomnij podpisać załącznika z wnioskiem za pomocą podpisu elektronicznego, podpisu osobistego – tj. przy pomocy dowodu osobistego z warstwą elektroniczną lub profilem zaufanym na tej stronie: www.gov.pl), 

- przesłać przez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą (ESP)

- przesłać na adres:

Urząd Miasta Bolesławiec
Rynek 41
59-700 Bolesławiec, 

- wniosku nie można złożyć telefonicznie.

Do sprzedaży nie stosuje się ograniczeń ilości paliwa stałego dostępnej dla jednego gospodarstwa domowego w ramach zakupu preferencyjnego.

Zakup węgla, po preferencyjnych cenach przysługuje osobom, które spełniają warunki uprawniające do wypłaty dodatku węglowego lub dokonały wpisu do CEEB (w przypadku, gdy nie złożyły wniosku o dodatek węglowy).

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 75 645 65 03.

 

Wniosek można pobrać (tutaj)