Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/2015/08/festiwalk.jpg'
There was a problem loading image 'images/2015/08/festiwalk.jpg'

festiwalk.jpgBŚC – zmiana organizacji ruchu! Fantastyczny weekend, rower, czeki pieniężne oraz wiele innych nagród do wygrania w Konkursie na Najciekawszą Prezentację podczas Parady Ceramicznej – Festiwal Kultur, która odbędzie się podczas 21. Bolesławieckiego Święta Ceramiki w sobotę, 22 sierpnia.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich chętnych - zarówno osób indywidualnych, jak i grup. Wystarczy odrobina fantazji i pomysłowości. Należy przygotować przebranie nawiązujące do ceramiki bolesławieckiej, np. stroje odpowiadające kolorystyce i kształtom ceramiki, makijaż, nakrycia głowy czy inne rekwizyty.
W ramach konkursu zachęcamy pasjonatów rowerów do wzięcia udziału w odbywającej się po raz pierwszy konkurencji pn: „Skołowane stempelki”, w której oceniane będą nie tylko stroje uczestników parady, ale także stylizacje rowerów. Ten kto najlepiej ozdobi rower wykorzystując tradycyjne wzornictwo bolesławieckich wyrobów, wygra Rower ufundowany przezPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BZM Cieśla s.j.

Ponadto na zwycięzców czeka m.in. voucher obejmujący trzydniowy pobyt dla 2 osób  w romantycznej komnacie Zamku Kliczków, ze śniadaniami, obiadokolacjami, butelką wina Chateau Kliczków i indonezyjskim  masażem Pantai Luar w centrum SPA,  voucher obejmujący trzydniowy pobyt dla 2 osób  w Folwarku Książęcym ze śniadaniami, obiadokolacjami i masażem Thalgo de la Mer w  centrum SPA oraz relaksem na zamkowym basenie, a także karnet na basen, sauny i siłownię w Zamku Kliczków. Zamek Kliczków jest zabytkowym obiektem wypoczynkowo-konferencyjnym oddalonym od Bolesławca o  12 km. Wachlarz możliwości Zamku i położonego u jego podnóża Folwarku obejmuje rodzinny aktywny wypoczynek, organizację szkoleń, konferencji, imprez firmowych, wesel i uroczystości rodzinnych. Uwaga! Na hasło „Bolesławieckie Święto Ceramiki”  Zamek Kliczków i Folwark Książęcy oferują 15% rabatu na noclegi w terminie 21-23.08.2015.

Do wygrania również nocleg w Hotelu domków na drzewach dla 6 osób oraz  rodzinne bilety wstępu do Parku Przygody Kulturinsel. Kulturinsel, to niesamowity Park Przygody i Hotel Domków na Drzewach tuż przy granicy z Polską. Zaledwie 20 km od Zgorzelca/Görlitz, w miejscowości Zentendorf, znajduje się unikalne na skalę Europy miejsce, zaliczane do 10 cudów architektury lasu - park z niesamowitymi drewnianymi budowlami i atrakcjami dla całej rodziny. Kulturinsel to obowiązkowy punkt dla Łowców Przygód w każdym wieku. www.kulturinsel.com

Restauracji ANTICAufundowała zaproszenia na kolację dla dwojga, a Jubiler ELLA, Elżbieta Rajczakowska w Bolesławcuzestaw biżuterii srebrnej.

Laureaci w kategorii grupowej otrzymają czeki pieniężne o wartości: za I miejsce 1 000 zł, II miejsce 500 zł i III miejsce 200 zł.

Kartę zgłoszeń do udziału w Paradzie, a także do Konkursu na Najciekawsze Przebranie oraz Regulaminmożna pobrać na stronie www.swietoceramiki.pl lub www.bok.boleslawiec.pl

Zgłoszenia należy dostarczyć pocztą lub osobiście do sekretariatu Bolesławieckiego Ośrodka Kultury - Międzynarodowego Centrum Ceramiki, Pl. Piłsudskiego 1 c, 59-700 Bolesławiec. Zgłoszenia przyjmujemy również faksem pod nr telefonu 75/644 21 47 lub pocztą elektroniczną pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.