Z uwagi na nową perspektywę finansową Unii Europejskiej 2021 - 2027 oraz szanse jakie ona ze sobą niesie, w ramach możliwości pozyskania środków z Funduszy Strukturalnych i Funduszu Spójności, Gmina Miejska Bolesławiec oraz 106 innych jednostek samorządu terytorialnego, w oparciu o opracowaną Strategię rozwoju społeczno-gospodarczego południowej i zachodniej części Dolnego Śląska, zwaną "Strategią Rozwoju Sudety 2030", przystąpiły do prac nad Programem Wykonawczym Inicjatywy Sudety 2030.

W ramach Raportu zostanie opracowana lista projektów, które oddawać będą realne potrzeby subregionu Sudety 2030.

Podmioty zainteresowane zgłaszaniem swojego pomysłu do powyższego dokumentu, mogą złożyć swój wniosek na specjalnym formularzu w terminie do 24.01.2020 r., który pobrać można elektronicznie, bądź osobiście w siedzibie Wydziału Zamówień Publicznych i Inwestycji Miejskich pokój nr 501, Plac Piłsudskiego 1, w godzinach od 08:00. do 14.00.

Wypełnione formularze prosimy składać w wersji papierowej w Biurze Podawczym Urzędu Miasta lub osobiście w siedzibie Wydziału. Wypełniony formularz można również przesłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłaszane projekty, realizowane w ramach instrumentów terytorialnych powinny mieć znaczenie ponadlokalne lub co najmniej istotne dla terenu całego miasta. Minimalna wartość projektu społecznego wynosi 100 tys. PLN, a projektu infrastrukturalnego 500 tys. PLN.

Plik do pobrania:

Formularz